quinta corcunda
quinta corcunda
quinta corcunda

Over de eigenaren van Quinta Corcunda

Vertel even kort iets over jezelf/jullie zelf zodat de gasten weten bij wie zij terecht komen

Wij zijn Rob en Marga en in 2007 naar de Algarve verhuisd vanuit Amsterdam. In Amsterdam hadden we een b&b op onze woonark, door Rob gerund en Marga werkte als trainer en communcatiedocent. Rob had gewerkt als logistiek medewerker, maar wilde echt wat anders en omdat het gastheerschap zo beviel besloten we te emigreren in ons eigen ´Ik vertrek´ avontuur..

Over de locatie van Quinta Corcunda

Vertel iets over waarom juist Quinta Corcunda /deze plek jullie accommodatie geworden is

We leerden de vorige eigenaren van Quinta Corcunda hier kennen in 2007 en zij woonden heel idyllisch. Ruim van opzet, veel privacy en toch heel dichtbij uitvalswegen en leuke dorpjes, stadjes en prachtige stranden. Na een paar jaar gingen zij verhuizen en toen hebben wij het gekocht in 2011. Er was toen 1 bestaand gastenhuis en wij hebben dat daarna langzaam uitgebouwd tot wat het nu is. Een ruim en sfeervol landgoed met 5 bijzondere accommodaties.

De accommodatie

Vertel iets over Quinta Corcunda, wat maakt jullie accommodatie zo uniek. Vertel hier niet de feiten die men ook op de website kan terugvinden als het aantal kamers etc.

De accommodaties zijn met liefde door ons gerestaureerd, gerenoveerd en ingericht tot een mooie combinatie van authentieke details uit 1900 met moderne voorzieningen zoals glasvezel-internet, Nederlandse TV zenders, airconditioning en comfortabele bedden. Je huurt de accommodatie op basis van self catering. Elke accommodatie heeft dan ook een eigen keuken. Alles wordt goed onderhouden. U treft uw accommodatie spik en span aan!

Wij zijn in de buurt als er iets is of als er vragen zijn. Maar we respecteren ook zeer de privacy van onze gasten. Die staat voorop! Elke accommodatie heeft buitenom ook veel privacy. Mocht je andere gasten willen ontmoeten dan kan dat rond het gastenzwembad waar ook leuke zitjes zijn, ligstoelen, een honestybar en een lange sfeervolle tafel met pergola en barbecues.

Mocht je laat landen dan hebben we een gratis boodschappenservice. Wij halen dingen in huis voor de eerste avond en ontbijt aan de hand van uw eigen boodschappenlijstje en bewaren het bonnetje. Zo kan je vakantie meteen beginnen bij aankomst.

De omgeving

Vertel iets over de omgeving. Wat is een must see en/of must do in de directe omgeving van jouw accommodatie. Maximale afstand 30 minuten met de auto/

De Oost Algarve wordt ook wel de zand Algarve genoemd vanwege haar uitgestrekte stranden. Voor de kust ligt het natuurgebied Ria Formosa met haar prachtige eilandjes voor de kust en vogel- en wandelgebieden. Er zijn sfeervolle dorpjes, stadjes en markten in de buurt en zowel in de zomer als winter gaat het leven gewoon lekker door. We wonen dichtbij uitvalswegen en maar 8 km van de kust. Olhao, Faro en Tavira zijn heel leuk om te bezoeken en ook de omringende dorpjes zijn een bezoek waard. Op zaterdagochtend kun je naar Loule voor de beroemde markt. En we kunnen altijd tips geven voor leuke uitstapjes in de buurt! Vanaf de quinta rijd je in no time naar de Spaanse grens of kun je de rots Algarve in het Westen bezoeken.

De beste periode

Wanneer is de ‘beste’ tijd om naar jouw accommodatie te komen en waarom.

Wij hebben het hele jaar door gasten op de quinta. Van April tot en met Oktober voor alle reguliere vakanties en in de winter voor overwintergasten. Het leven gaat in onze streek het hele jaar door. In de ´winter´ is de Algarve een groene walhalla voor wandelaars en vogelaars.

Speciale aanbieding

Heb je speciaal voor de nieuwsbrief een aanbieding of heb je altijd een leuke aanbieding/samenwerking die je onder de aandacht wilt brengen

Wellicht in de toekomst

Tot slot

Vertel hier wat je verder nog kwijt wilt
Als je kiest voor een verblijf op onze quinta zit je goed weten we en horen we van onze gasten en wederkerende gasten als review terug. En als er iets is dan denken we meteen met u mee!

Samenwerking met Rondreizen Portugal

Het zou leuk zijn als je nog iets wilt vermelden over (je samenwerking met) Rondreizen Portugal

Wij hebben gekozen voor een samenwerking met Rondreizen Portugal omdat er steeds meer mensen ook kiezen voor een rondreis. Of in ieder geval een verblijf op 2 of meerdere plekken verdeeld over 2 of meerdere regio´s. Wij verhuren vanaf 3 a 4 nachten. In het hoogseizoen bij voorkeur iets langer..

Contactgegevens

00351 912 768 700